Очільник НКРЕ розповів про сварки з Коболєвим через субсидії

"Нафтогаз" заблокував протоколи взаєморозрахунків між учасниками ринку.

Субсидії для населення на послуги ЖКГ є однією з конфліктних ділянок у відносинах НКРЕ із "Нафтогазом".

Про це заявив голова Нацкомісії з регулювання електроенергетики Дмитро Вовк, коментуючи блокування протоколів взаєморозрахунків між операторами ГРС і НАК "Нафтогаз", пише "Економічна правда".

"Держава повинна платити за неплатоспроможне населення субсидіями. Це повинно відбуватися вчасно, інакше це ставить "на розтяжку" оператора ГРС і постачальника газу", - сказав він.

За словами Вовка, "Нафтогаз" не проводить протоколи взаєморозрахунків через те, що хоче підписати з усіма ТКЕ і облгазами додаткові угоди, якими будуть введені штрафні санкції, якщо держава з запізненням проводитиме нарахування субсидій.

"Постачальники газу отримати штрафи від держави поки не можуть, як і не можуть поки виставити санкції населенню. Вважаю, що НАК повинен підписати протоколи і, умовно кажучи, відсьогодні, а не заднім числом - з моменту початку формування боргів, внести зміни в договори", - додав він.

Окремо Вовк запевнив, що особисто із главою "Нафтогазу" Андрієм Коболєвим у нього "відносини розвиваються по синусоїді, але в основному в позитивну сторону".

"У нас є якісь конфлікти, але вони робочі", - зазначив глава НКРЕ.

Нагадаємо, за прогнозами Мінсоцполітики, кількість сімей, які потребують отримання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, 2016 року зросте до 8-9 мільйонів із 5,5 мільйона після встановлення з 1 травня єдиної ціни на газ для всіх категорій споживачів на рівні 6,879 грн за кубометр. А також після майбутнього здорожчання опалення, гарячої та холодної води.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: