Одержувачів субсидій контролюватимуть по-новому: що передбачає перевірка

Дата публікації
Перегляди
61к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Одержувачів субсидій контролюватимуть по-новому: що передбачає перевірка

Фото: УНІАН

Міністерство фінансів буде перевіряти українців відразу після того, як вони подадуть заяву.

Одержувачів субсидій контролюватимуть по-новому: від наступного року Міністерство фінансів буде перевіряти українців відразу після того, як вони подадуть заяву.

Про це розповіли у Сніданку з 1+1.

Якщо ж виплату вже призначать, а порушення знайдуть згодом, то виплачену допомогу доведеться повернути до державного бюджету.

Нова перевірка передбачає вивчення необхідних документів у три етапи. Дані весь час оновлюються. Наприклад, якщо ви зробили велику покупку картою або придбали автомобіль, то цю інформацію побачить Мінфін і передасть до Міністерства соціальної політики.

Слід зауважити, що забрати пільгу можуть, якщо субсидіант володіє будинком площею від 200 квадратних метрів, або квартирою в понад 120 квадратів. Окрім того на субсидію не можуть претендувати власники машин, яким менше 5 років, або якщо вони зробили одноразову покупку на суму понад 50 тисяч гривень.

Нагадаємо, у Міністерстві соціальної політики повідомляли, що від початку опалювального сезону розмір субсидій в Україні зріс в 2,5 рази. У жовтні пільгу отримали майже 3 мільйони українських родин. Найбільший розмір субсидії зафіксували у Києві – понад 950 гривень. Загалом уряд виплатив за жовтневими субсидіями майже 2 мільярди гривень. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
61к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація