Парубій розповів, коли Рада може ухвалити Держбюджет-2017

Спікер парламенту хоче обговорити проект документу перед його прийняттям.

8 грудня Верховна Рада може ухвалити у другому читанні проект Державного бюджету на 2017 рік.

Про це заявив спікер парламенту Андрій Парубій, передає УНІАН.

Він зазначив, що виступив з ініціативою, аби напередодні ухвалення головного фінансового документа відбулося його обговорення спільно з прем'єр-міністром, лідерами парламентських фракцій і представниками Федерації Профспілок України.

Нагадаємо, 20 жовтня під час засідання Верховної Ради нардепи у першому читанні ухвалили проект Державного бюджету на 2017 рік. За проект постанови про висновки та пропозиції до Закону України про Держбюджет проголосували 245 нардепів.  

Кабмін подав документ до парламенту 15 вересня. Такий термін вимагає вітчизняне законодавство. 20 жовтня, Рада мала кінцевий термін розгляду проекту держбюджету в першому читанні. Протягом місяця нардепи вже подали 1165 поправок до законопроекту. 

3 листопада уряд України схвалив доопрацьований проект Державного бюджету на 2017 рік.

Кабмін схвалив доопрацьований проект бюджету на 2017 рік

І вже сьогодні документ мають направити до Верховної Ради. Перший варіант кошторису держави депутати отримали 15 вересня і відтоді подали до законопроекту 1165 поправок. Ключовим доповненням від кабміну стало підвищення мінімальної запрати до 3 тисяч 200 гривень вже з 1 січня наступного року.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: