Кабмін України схвалив доопрацьований проект Держбюджету-2017

Документ буде направлений у Верховну Раду вже сьогодні.

Уряд України схвалив доопрацьований проект Державного бюджету на 2017 рік.

Таке рішення було прийнято на позачерговому засіданні Кабміну в четвер, 3 листопада, передає "Інтерфакс-Україна".

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання сказав, що вже сьогодні всі документи будуть оформлені і направлені до Верховної Ради для другого читання.

"Я хочу подякувати міністерства і колег міністрів за таку складну роботу над розробкою проекту бюджету на 2017 рік", - сказав Гройсман в ході засідання.

Нагадаємо, 20 жовтня під час засідання Верховної Ради нардепи у першому читанні ухвалили проект Державного бюджету на 2017 рік. За проект постанови про висновки та пропозиції до Закону України про Держбюджет проголосували 245 нардепів.  

Кабмін подав документ до парламенту 15 вересня. Такий термін вимагає вітчизняне законодавство. 20 жовтня, Рада мала кінцевий термін розгляду проекту держбюджету в першому читанні. Протягом місяця нардепи вже подали 1165 поправок до законопроекту. 

З наступного року зростуть мінімальна зарплата та прожитковий мінімум

Мінімальна зарплата та прожитковий мінімум в Україні зросте до 3200 грн - зазначив прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Відповідні зміни внесуть в проект Держбюджету на 2017 рік перед його другим читанням. Наразі в Кабміні рахують, скільки потрібно грошей на анонсоване підвищення "мінімалки". Мінімальна ж заробітна платня сьогодні в Україні складає 1450 грн, а з першого грудня має збільшитися до 1600 грн.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: