Рада підкинула грошей українському кіно

Дата публікації
Перегляди
1472
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Рада підкинула грошей українському кіно

Кошти підуть не тільки на виробництво та дистрибуцію українських фільмів

На розвиток кіно просили майже 265 мільйонів грн, однак і передбачені 167 мільйонів - це теж перемога.

На розвиток українського кіно наступного року буде виділено рекордні 176 мільйонів гривень. Відповідні цифри передбачені у державному бюджеті на 2012 рік, прийнятий Верховною радою 250 голосами.

"Хоча ми пропонували надати на підтримку кіно майже 265 мільйонів грн, передбачені 167 мільйонів - це теж перемога. Я радий, що українське кіно отримало додатковий поштовх",- прокоментував один з авторів змін.

За його словами, цього року вперше за всю історію України були проведені прозорі конкурси на фінансування кінострічок вітчизняного виробництва.

"Звісно, розвиток українського кіно залежить не тільки від грошей. Перша частина реформи – надати нові можливості, це ми зробили. Друга частина – навчитися ними правильно користуватися, це завдання на найближче майбутнє", - йдеться у повідомленні.

Кошти підуть не тільки на виробництво та дистрибуцію українських фільмів. Необхідна також реставрація української класики кіно та переведення її у цифровий формат.

Облаштування потребує Національний центр ім. Олександра Довженка. Власне і сама кіностудія Довженка потребує не тільки технічного переоснащення.

"З наступного року, я візьму під особистий контроль ситуацію, яка склалася на кіностудії. Разом з Державним агентством з питань кіно ми "перезавантажимо" цю систему. Наше основне завдання – конкурентоспроможна кіноіндустрія".

Читайте також:

Депутати ввели безкоштовний показ фільмів про війну

Продюсери вимагають від "ВКонтакте" видалити 500 фільмів

Піратські копії "Висоцького" вільно продають під нососом у міліції

Литвин "засекретив" інформацію про гроші на лікування чиновників

На кожному українцеві висить тисяча євро держборгу

Наступна публікація