Міллер назвав "прекрасним" кабальний для України договір по газу

Дата публікації
Перегляди
1929
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Міллер назвав "прекрасним" кабальний для України договір по газу

Переговори затягнулися, бо Росія неохоче йде на поступки / Фото: Фокус

На газових переговорах з Росією Бойко намагається перейти до нормальних рівноправних відносин.

Росія повинна знати, що на коліна Україну поставити неможливо, заявив прем'єр Микола Азаров в ефірі одного із українських телеканалів. 

Так прем'єр прокоментував інформацію про те, що на засіданні Кабміну він визнав, що переговори зайшли в глухий кут.

"Переговори не заходили в такий безнадійний глухий кут. Переговори тривають і зараз. Сьогодні наш міністр з питань палива та енергетики (Юрій Бойко, - ред.) знаходився в Санкт-Петербурзі і проводив черговий раунд переговорів. Ми з ним тільки-но розмовляли і він повідомив, яке просування вперед є", - зазначив він.

Азаров повідомив, що на засіданні уряду він сказав, що переговори по ряду причин затягнулися. "Причини ці зрозумілі: Росія має вкрай вигідний для себе договір, пан Міллер назвав його "прекрасним", - заявив він.

"Для нас (договір) - кабала. Ось тому так важко їм відмовитися від того, що вони вважають "прекрасним" і перейти до нормальних рівноправних відносин, які у нас завжди були з ними до січня 2009 року", - уточнив прем'єр.

При цьому він зазначив, що "якщо росіяни вважають, що ми не витримаємо ціни в 416 доларів, то вони глибоко помиляються, ми ось цей рік живемо за ось цією ціною".

"Росія повинна знати, що на коліна нас поставити неможливо. Однозначно. Тому прийняли рішення: бюджет приймаємо, працюємо і продовжуємо далі переговори, до тих пір, поки не домагаємося для нас прийнятних умов", - сказав Азаров.

Читайте також:

Жити під диктовку Росії не будемо - Азаров

 Газета Азарова малює карикатури на провальні переговори по газу

Азаров впевнений, що "принизливий" договір з Росією вдасться переглянути

Замість нового газового контракту Україна отримає додаткову угоду

Наступна публікація