РФ частково відкрила транзит для українських товарів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Путін вніс зміни до указу.

Росія дозволила автомобільний і залізничний транзит українських товарів через свою територію, якщо на транспортних засобах та товарах є пломби з використанням технології "ГЛОНАСС" (російський аналог GPS).

Про це повідомляє портал правової інформації РФ.

Путін вніс зміни до указу, які стосуватимуться транзиту українських товарів, що переправляються до третіх країн через територію Росії, зокрема, до країн Середньої Азії.

Уряду доручили затвердити перелік пунктів пропуску через держкордон для транзиту, порядок здійснення перевезень, вимоги до пломб ГЛОНАСС, порядок видавання талонів, а також забезпечити створення і експлуатацію системи контролю.

Обліковий талон повинен бути у водія автомобіля, який здійснює транзит. У разі порушення порядку використання пломб талони анулюються.

Пломби необхідні для відстеження товарів, щоб їх не відвантажували у Росії.

Нагадаємо, 9 лютого 2017 року Україна подала до Світової організації торгівлі позов проти Росії, бо вона обмежує своєю територією транзитний рух українських товарів до Казахстану та Киргизстану.

15 вересня 2016 року українське Мінекономрозвитку почало процедуру оскарження обмежень перевезення товарів з України через територію РФ. Через транзитні обмеження з боку РФ до третіх країн зниження експорту українських товарів на ринки країн Центральної, Середньої Азії та Кавказу в першому півріччі цього року склало 35,1%. Українська сторона вважає введені РФ транзитні обмеження необґрунтованими і такими, що не відповідають нормам угод СОТ. 

ВідеоСловаччина слідом за Україною відмовилась від транзиту нафти з Росії

Бо у ній підвищено рівень органічного хлору. Частина нафтогону між Україною та Словаччиною не працюватиме до врегулювання ситуації. Раніше приймати забруднену російську нафту на невизначений термін припинили Німеччина і Польща. Кажуть - якість продукту занадто низька. Через погану якість російської нафти від неї відмовились і білоруси.  

Словаччина слідом за Україною відмовилась від транзиту нафти з Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції