Росія може відмовитися від українських фруктів, молока і горілки

Дата публікації
Перегляди
3005
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Росія може відмовитися від українських фруктів, молока і горілки

Виробники пива та горілки можуть постраждати

До продуктів легко пред'явити претензії, запевняє експерт - завжди можна щось знайти.

Росія може пред'явити претензії до всієї української м'ясної та молочної продукції, а окрім того, до пива, горілчаної продукції, овочів та фруктів.

Про це заявила аграрний експерт Марія Колесник.

"Якщо говорити про харчовий напрямок, то вся м'ясна та молочна продукція, все те, що проходить контроль ветеринарної служби. Там важко щось довести. Відбувається безліч перевірок, і кажуть, що щось не задовольняє – і все, нічого не довести", - повідомила експерт.

Вона зазначила, що Росія також може ввести мита на кондитерську продукцію, але кондитери вже себе убезпечили – багато українських власників розмістили виробництво в Росії.

"А хто ще може постраждати, то це виробники пива та горілчаної продукції", - розповіла експерт.

Колесник підтвердила, що виробники соняшникової олії експортують її до Росії, але росіяни останнім часом наростили виробництво власної соняшникової олії.

Свіжі овочі та фрукти, а також консерви з них, теж можуть опинитися під пильною увагою російської сторони.

"Це той напрямок, де завжди можна щось знайти. І не тому, що там щось є, а просто там легко пред'явити претензії, знайти якусь гіпотетичну невідповідність. І ви не зможете довести, що в цій партії чогось такого не було. Навіть у "Боржомі" Росія знаходила гербіциди, пестициди, це при тому, що весь світ ця вода задовольняє. І там в принципі не може бути гербіцидів та пестицидів. І вся Грузія на натуральному господарстві, вони практично нічого такого не використовують", - зазначила Колесник.

Нагадаємо, днями голова Росспоживнагляду Геннадій Оніщенко висловив сумніви з приводу якості українського сиру. За його словами, українські виробники додають у продукцію пальмову олію і не попереджають про це споживача. Він наголосив, що у разі, якщо ситуація залишатиметься такою ж і надалі, Росії доведеться ввести заборону на ввезення українських сирів.

Читайте також:

На Буковині для екзотичних німецьких корів звели єврокорівник

Росії український сир не подобається, як і грузинська "Боржомі"

В Україні очікують здорожчання овочей та падіння цін на сири

У вільний час сільські школярі розважаються горілкою та бульбуляторами

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3005
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація