Росія знову питиме грузинське вино та "Боржомі"

Грузинські виробники вина та мінеральних вод заявили про свою готовність повернутися на російський ринок.

Грузинське вино і мінеральна вода можуть повернутися на російський ринок до кінця року, заявив в неділю, 2 жовтня, керівник Росспоживнагляду, головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко.

"В принципі, для цього треба навіть менше часу", - сказав Онищенко.

Він заявив, що "усе залежить від грузинських виробників", їх готовності виконати вимоги для допуску на ринок РФ.

"Зустріч була проведена за ініціативою грузинського бізнесу. Були уточнені усі необхідні параметри для нормального повернення грузинської продукції на російський ринок. Природно, головна умова - неухильне дотримання російського законодавства по забезпеченню якості продукції", - сказав Онищенко.

"Не дивлячись на істеричні і гучні заяви, зроблені на минулому тижні грузинським керівництвом про деяку підступність російських зусиль, процес повернення на російський ринок "Боржомі" і вина йде. Він йде завдяки зусиллям грузинського бізнесу, який розуміє, що без російського ринку розвиток цих галузей грузинської економіки неможливий", - заявив глава Росспоживнагляду.

Заборона на постачання мінеральної води і вина з Грузії Росія ввела в 2006 році. Офіційна причина - претензії до якості.

7 вересня 2011 року виробник мінеральної води "Боржомі", компанія IDS Borjomi International, заявила про готовність в найкоротші терміни відновити постачання цього напою на російський ринок.

Читайте також:

Саакашвілі з трибуни ООН звинуватив Росію в окупації грузинської території

Грузія запатентувала хачапурі, сулугуні і чачу

Грузія продає "Боржомі" за 8 млн. доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: