Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія погодилася на реструктуризацію частини боргу "Укравтодору"

ВТБ погодився на реструктуризацію на умовах, на які раніше погодився Сбербанк Росії.

Кабмін схвалив реструктуризацію зовнішнього боргу Держагентства автомобільних доріг "Укравтодор" перед російським банком "ВТБ Капітал".

"27 квітня з ініціативи Міністерства фінансів уряд прийняв постанову про реструктуризацію зовнішнього боргу "Укравтодору" перед "ВТБ Капітал" на суму 100,8 мільйона доларів США", - повідомили у прес-службі Міністерства фінансів України.

Згідно з повідомленням, досягнута домовленість з "ВТБ Капітал" про 25% списання номінальної вартості боргу в розмірі 25,2 млн доларів, про продовження строку погашення до 1 вересня 2019 року і оформлення нового боргу облігаціями зовнішньої державної позики в розмірі 75,535 млн доларів і відповідного випуску державних деривативів.

"Реструктуризація боргу "Укравтодору" завершує реструктуризацію гарантованого державою боргу. Завдяки досягнутим домовленостям Україна знизить боргове навантаження, а отже - посилить макроекономічну стабільність, оздоровить економіку і, завдяки цьому, пожвавить залучення інвестицій", - наголосили у прес-службі.

Нагадамо, що це вже не перша поступка Росії у боргових питаннях. 27 квітня також стало відомо, що РФ погодилася відкласти слухання щодо тримільярдного "боргу Януковича".

Залиште свій коментар

Вибір редакції