Росія та Україна ліквідують спільну вантажну авіакомпанію

Дата публікації
Росія та Україна ліквідують спільну вантажну авіакомпанію

Ruslan International / Facebook

Ruslan International створили десять років тому.

Через півтора місяця, 31 грудня 2016-го, повністю ліквідують вантажну авіакомпанію Ruslan International. Її засновниками є російська група "Волга-Дніпро" та українські "Авіалінії Антонова".

Про це повідомили у групі "Волга-Дніпро", пише "Інтерфакс-Україна".

Ruslan International заснували на паритетних засадах 2006-го року. Авіакомпанія займається великогабаритними перевезеннями на літаках типу Ан-124 "Руслан". Усього в парку 17 машин, з яких 10 внесла російська компанія, 7 – українська.

10-річну співпрацю з "Авіалініями Антонова" "Волга-Дніпро" оцінює як взаємовигідну, випливає з повідомлення компанії. Сторони хочуть продовжити співпрацю, але тільки в рамках підтримки льотної придатності літаків Ан-124-100.

Нагадаємо, Україна торік ввела санкції проти Росії через війну на Донбасі та анексію Криму. Зокрема, заборонили співпрацю в оборонній галузі (ДП "Антонов" входить до складу "Укроборонпрому") та заборонили пряме авіасполучення з РФ. Цієї осені Україна подовжила та розширила санкції ще на рік. Із їхнім повним списком можна ознайомитися на сайті ТСН.ua за цим посиланням.

Наступна публікація