Російський банк ВТБ підрахував збитки від українських санкцій

Дата публікації
Російський банк ВТБ підрахував збитки від українських санкцій

УНІАН

У фінустанові нарікають, що не можуть продати українську "дочку".

Російський банк ВТБ може втратити кілька сотень мільйонів доларів унаслідок запроваджених Україною санкцій, але це несуттєво вплине на фінансовий стан установи.

Про це заявив голова правління банку Андрій Костін, передає РИА Новости.

"Велика частина збитків вже була взята нами, це суттєва частина... Я думаю, для нас — це сума в кілька сотень мільйонів доларів", — зазначив глава ВТБ.

Костін додав, що продати українську "дочку" складно, оскільки банківський сектор України і економіка країни перебувають у складній ситуації.

"Політичний клімат і загрози постійні — йде залякування навіть: бите скло, замуровані стіни — це все не просто так, а створює певну атмосферу і відлякує покупця", — сказав голова правління ВТБ.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 березня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" щодо російських банків.

Вони будуть введені на один рік для публічного акціонерного товариства "Сбербанк", ПАТ "ВиЭс Банк", ПАТ "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк", ПАТ "ВТБ БАНК", ПАТ "БМ БАНК".

Санкції стосуються запобігання виведення капіталу за кордон України. Зокрема, забороняються будь-які операції на користь материнських банків, як надання міжбанківських кредитів, депозитів, субординованих боргів, розміщення рахунків на коррахунках і т. п. Також вводиться заборона на виплату дивідендів, відсотків.

Економісти знайшли підводні камені в указі президента щодо російських банків

Економісти знайшли підводні камені в указі президента щодо російських банків

Наступна публікація