Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шахраї обіцяли працевлаштування в НАБУ за 10 тис. доларів

Особи вже затримані, наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозру.

Сьогодні, першого листопада, викрили групу з трьох осіб, яка за винагороду у розмірі 10 тис. доларів (близько 260 тис. грн), вводячи в оману, обіцяла кандидату на посаду детектива НАБУ сприяння у працевлаштуванні.

Про це повідомляє НАБУ.

"Троє зловмисників затримані в момент отримання частини неправомірної вигоди – 4 тис. доларів. Один із них видавав себе за співробітника НАБУ, використовуючи псевдопосвідчення працівника бюро",- йдеться у ньому.

Згідно із повідмоленням, у вересні до НАБУ звернувся один із кандидатів на посаду детектива з заявою про вимагання коштів за працевлаштування.

За даним фактом управління внутрішнього контролю НАБУ відкрило кримінальне провадження.

Під час обшуку в машині зловмисників виявлено близько десятка резюме осіб, яким пропонувалося працевлаштування в інших правоохоронних органах, а також посвідчення члена однієї з громадських організацій із співзвучною з НАБУ назвою.

Саме такі документи використовували шахраї, аби переконати кандидатів, що вони можуть вплинути на рішення конкурсної комісії.

Наразі шахраї затримані, тривають слідчі дії та вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру.

Нагадаємо, прокуратура Києва оголосила про підозру досвідченому шахраю, якого затримали на БанковійЗокрема, 12 вересня, під час спільної спецоперації працівників прокуратури Київської області та співробітників СБУ, біля Адміністрації президента затримали чоловіка, який за 30 тисяч доларів США обіцяв посприяти одному з суддів столиці отримати позитивну рекомендацію ВККСУ та позитивне рішення Верховної Ради щодо обрання його на посаду судді безстроково.

Залиште свій коментар

Вибір редакції