Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США зберегли антидемпінгові мита на вироби з української сталі

Мита становлять на рівні майже 35-44%.

Сполучені Штати визначилися з остаточними антидемпінговими митами на катанку (металопрокатний дріт круглого перетину) з вуглецевої та легованої сталі українського виробництва. Вони становитимуть на рівні попередніх - 34,98-44,03%.

Таке рішення ухвалило Міністерство торгівлі США, передає "Інтерфакс-Україна".

Зокрема, антидемпінгові мита щодо "ArcelorMittal Кривий Ріг" і Єнакіївського метзаводу (ЄМЗ, входить до складу компанії "Метінвест") становлять 44,03%. В офіційному повідомленні пояснювалося, що такі мита щодо цих заводів застосовані через "несприятливі факти їхньої (компаній) нездатності повного співробітництва в розслідуванні" (спеціальна комісія розслідує наявність збитків, які іноземні компанії можуть завдати американським та економіці США загалом). Стосовно інших українських виробників мито становить 34,98%.

Остаточні (фінальні) мита повинні бути схвалені Комісією з міжнародної торгівлі США (USITC) не пізніше 22 лютого 2018 року, а відповідне рішення щодо застосування остаточних мит буде ухвалене Міністерством торгівлі не пізніше 1 березня поточного року.

2016-го року експорт такої продукції з України до США порівняно з 2015-м зріс у натуральному вираженні більш ніж удвічі - до 146,47 тис. тонн, а в грошовому - на 70,9%, до 55,02 млн доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції