Суд наклав арешт на "вертолітний майданчик Януковича" в Києві

Арешт також наклали на два гектари землі.

Апеляційний суд Києва наклав арешт на "вертолітний майданчик Януковича", що розташований на вулиці Паркова дорога поблизу Верховної Ради в Києві.

Із відповідним поданням до суду звернулася Генпрокуратура.

"Апеляційний суд м. Києва за поданням ГПУ виніс рішення про накладення арешту та заборону користуватися, розпоряджатися та відчужувати земельні ділянки площею понад 2 га та розташованих на цих ділянках об'єктів нерухомості так званого "вертолітного майданчика Януковича", власником якого є ТОВ "Амадеус Ко", – зазначив у Facebook генпрокурор Юрій Луценко.

Майно передали на зберігання держпідприємству "Фінансування інфраструктурних проектів".

Раніше повідомлялося, що слідчі вивезли з "вертолітного майданчика Януковича" потенційні докази для суду.

Нагадаємо, Верховний Суд України 28 лютого 2017 року задовольнив заяву Генпрокуратури та скасував незаконні судові рішення, якими безпідставно, за відсутності висновків органів Державної фіскальної служби, з держбюджету на користь ТОВ "Амадеус Ко" стягнуто понад 66 млн грн бюджетного відшкодування ПДВ. Справу направили на новий розгляд до суду першої інстанції. Ця сума бюджетного відшкодування була сформована у податковій декларації ТОВ "Амадеус Ко" за отримані ним від кількох комерційних структур послуги з будівництва об'єктів інженерної та транспортної інфраструктури під конгресно-виставковий центр на вул. Паркова дорога у Печерському районі Києва (так званий "вертолітний майданчик Януковича").

ВідеоСлідчі знайшли важливі документи при обшуку вертолітного майданчика Януковича

Залиште свій коментар