В уряді анонсували черговий перегляд держбюджету. Кому дадуть більше грошей

Зміни до закону розглядатимуть у вересні-жовтні.

Кабмін планує вчергове переглянути показники державного бюджету на 2017 рік у вересні-жовтні – задля посилення програм соціального захисту.

"Основна ідеологія змін до державного бюджету, які вже були внесені, - це посилення соціального захисту населення, підтримка і посилення боєздатності нашої армії. Ось два основних акценти. Сьогодні ми бачимо позитивну тенденцію і я переконаний, що ми зробимо все для того, щоб у вересні-жовтні був ще один перегляд держбюджету, де ми могли б ще раз повернутися до посилення програм соціального захисту. І в контексті пенсійної реформи, як мінімум, програму осучаснення пенсій, на яку так чекають усі громадяни, ми проведемо до кінця року", - сказав віце-прем'єр-міністр Павло Розенко в ефірі "112 Україна".

Він уточнив, що основний фактор понадпланового зростання доходів держбюджету - це підвищення вдвічі – до 3,2 тис. грн - мінімальної зарплати від 1 січня 2017-го.

"Державна казначейська служба оприлюднила офіційні дані щодо доходів до державного бюджету і станом на липень вони перевищили заплановані на 42 млрд грн. Це, насамперед, результат роботи економіки України, це результат у тому числі і тих реформ, які проводить нинішня влада", – переконує Розенко.

Підвищення розміру мінімальної зарплати дозволило збільшити фонд оплати праці, а завдяки цьому зросли надходження до Пенсійного фонду, державного і місцевих бюджетів.

Тим часом середня зарплата в Україні вже перевищила 7,3 тис. грн.

Залиште свій коментар