Світовий банк оновив економічні прогнози для України на три роки

Міжнародні експерти передбачають зростання ВВП України.

Протягом найближчих трьох років економіка України демонструватиме поступове зростання: 2018-го – на 3,5%, 2019-го – на 4%, 2020-го – на 4%.

Такий оновлений прогноз від Світового банку. Щоправда, він збігається з тим прогнозом, що був оприлюднений цією міжнародною фінустановою півроку тому.

"Геополітична напруженість в Україні, посилення санкцій проти Росії чи загострення відносин з Європейським Союзом можуть стримувати міжнародних інвесторів і негативно позначитися на темпах економічного зростання в регіоні", - попереджають у Світовому банку.

Водночас зростання ВВП України протягом 2017 року Світовий банк оцінив у 2%. Раніше у Нацбанку України констатували, що темпи зростання реального ВВП відповідали його оцінці в 2,2%. Проте посилилася ризики, що зростання реального ВВП за підсумками 2017 року може виявитися дещо нижчим за прогноз, оприлюднений в Інфляційному звіті регулятора.

Нагадаємо, інші прогнози щодо зростання української економіки 2018-го такі: Кабмін передбачає 3%, Нацбанк – 3,2%, МВФ - 3,2%.

Залиште свій коментар