Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Світовий банк оновив економічні прогнози для України на три роки

Міжнародні експерти передбачають зростання ВВП України.

Протягом найближчих трьох років економіка України демонструватиме поступове зростання: 2018-го – на 3,5%, 2019-го – на 4%, 2020-го – на 4%.

Такий оновлений прогноз від Світового банку. Щоправда, він збігається з тим прогнозом, що був оприлюднений цією міжнародною фінустановою півроку тому.

"Геополітична напруженість в Україні, посилення санкцій проти Росії чи загострення відносин з Європейським Союзом можуть стримувати міжнародних інвесторів і негативно позначитися на темпах економічного зростання в регіоні", - попереджають у Світовому банку.

Водночас зростання ВВП України протягом 2017 року Світовий банк оцінив у 2%. Раніше у Нацбанку України констатували, що темпи зростання реального ВВП відповідали його оцінці в 2,2%. Проте посилилася ризики, що зростання реального ВВП за підсумками 2017 року може виявитися дещо нижчим за прогноз, оприлюднений в Інфляційному звіті регулятора.

Нагадаємо, інші прогнози щодо зростання української економіки 2018-го такі: Кабмін передбачає 3%, Нацбанк – 3,2%, МВФ - 3,2%.

Залиште свій коментар

Вибір редакції