У Світовому банку озвучили кілька сценаріїв зростання економіки України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зростання залежить від співпраці з МВФ та втілення реформ.

За підсумками 2019 року зростання ВВП України може сягнути 4% - за умови продовження втілення реформ та отримання кредитів від Міжнародного валютного фонду. Традиційні ж прогнози такі: 2018 рік – 3,3%, 2019 рік – 3,5%.

Про це сказав провідний економіст і керівник програм Світового банку по Білорусі, Молдові та Україні Фарук Хан, передає УНІАН.

Серед основних реформ, які Україні потрібно втілити, - банківська та земельна (створення ринку землі сільгосппризначення), а також повернути довіру інвесторів.

"Інвестори занепокоєні затримкою розпочатих реформ, тим, що затримується перегляд програми співпраці з МВФ, і тим, що Україні потрібно все більше зовнішнього фінансування", - зазначив представник Світового банку.

Зростання ВВП України 2019 року без підтримки МВФ може скоротитися і впасти нижче рівня 2%.

Прогнози від Нацбанку та уряду, як зростатиме економіка та падатиме інфляція, читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

ВідеоКабмін затвердив проект бюджету на 2019 рік

Кабмін затвердив і направив до парламенту проект бюджету на 2019 рік. Урядові фінансисти прогнозують наступного року зростання ВВП на 3 відсотки, зменшення інфляції до 7-ми відсотків. Мінімальна заробітна плата перевалить за 4 тисячі гривень. У держскарбницю планують назбирати 1,3 трильйона гривень.

Кабмін затвердив проект бюджету на 2019 рік

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції