У КМДА розповіли, скільки мільйонів Київ виділив на Євробачення-2017

У КМДА розповіли, скільки мільйонів Київ виділив на Євробачення-2017

Також додатково були виділені кошти на підготовку волонтерів. 

Із міського бюджету Києва було виділено близько 18 мільйонів гривень для проведення культурно-мистецьких заходів під час пісенного конкурсу "Євробачення-2017".

Про це у п'ятницю, 5 травня, на прес-конференції в Укрінформі заявила заступник голови КМДА Ганна Старостенко.

"Ми намагалися зробити так, щоб Київ під час Євробачення ще раз підтвердив свій статус європейської столиці, у першу чергу, європейської культурної столиці. Ми виділили з бюджету міста Києва близько 18 млн саме на проведення культурно-мистецьких заходів, запросили кращих представників громадського сектору для того, щоб допомогли нам організувати роботу", – повідомила Cтаростенко.

Вона також зазначила, що додатково були виділені кошти на підготовку волонтерів. За її словами, столиця набрала 250 волонтерів на посилення волонтерської команди НСТУ.

"Із 1 до 14 травня Київ просто пульсує мистецтвом. Кожного дня в різних формах, у різних локаціях і ми це зробили свідомо, тому що розуміємо, що саме мистецтво - це та інтернаціональна мова, яка зрозуміла всім", – наголосила вона.

Нагадаємо, цьогоріч, завдяки перемозі співачки Джамали на "Євробаченні-2016", міжнародний пісенний конкурс "Євробачення-2017" відбувається в Києві.

ТСН.ua підготував для вас підбірку того, що потрібно знати про музичну першість у столиці України. Більше читайте за посиланням.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів