Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна чекає на допомогу МВФ через епідемію коронавірусу

Відповідь Фонду буде найближчими тижнями.

Найближчими тижнями Україна чекає на результат консультацій з Міжнародним валютним фондом щодо можливого отримання нашою країною фінансування у зв`язку з епідемією коронавірусу. Про це повідомляється на сайті Національного банку України з посиланням на заяву глави НБУ Якова Смолія.

За його словами, Нацбанк підтримує прямий контакт з Європейським центральним банком і з Міжнародним валютним фондом щодо нової програми розширеного фінансування.

"Також з МВФ консультуємося щодо можливого отримання Україною фінансування в межах механізмів невідкладної фінансової допомоги, які Фонд передбачив для подолання проблем країнами з низьким рівнем доходу і економік, що розвиваються, які страждають від ефекту епідемії коронавірусу. Результати переговорів будуть в найближчі тижні", - заявив Смолій.

Нагадаємо, 16 березня Кабінет міністрів доручив підготувати лист і звернення до МВФ щодо надання фінансової підтримки для подолання наслідків коронавірусу.

Відео МВФ готовий мобілізувати трильйон доларів для боротьби з коронавірусом

Міжнародний валютний фонд готовий долучитися до боротьби з недугою і для допомоги країнам готовий мобілізувати трильйон доларів. Гроші виділятимуть передусім країнам, що розвиваються - до яких належить і Україна - та державам із низькими доходами.  Більше про коронавірус

МВФ готовий мобілізувати трильйон доларів для боротьби з коронавірусом

Залиште свій коментар

Вибір редакції