Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна і Канада підписали меморандум про спільне виготовлення локомотивів

"Укрзалізниця" і канадська "Bombardier" створять спільне підприємство.

"Укрзалізниця" та канадська компанія "Bombardier" підписали меморандум про співробітництво.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Згідно із цим документом, буде створено спільне підприємство з виробництва локомотивів для залізниці.

"Підписання меморандуму - це не точка у переговорному процесі, це, навпаки, нова сторінка, яка відкривається для УЗ. Це великий шанс для України здійснити прорив в модернізації залізниці, а також сигнал для іноземного інвестора, що в Україну можна і варто вкладати ресурси, кошти, технології", - написав Омелян.

Нагадаємо, Україна і Канада підписали угоду про зону вільної торгівлі, переговори щодо якої тривали шість років. У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі очікують, що зона вільної торгівлі буде передбачати зняття торговельних обмежень та повне скасування торговельних мит на основні групи товарів протягом пільгового періоду 3-7 років.

Зокрема, відразу після вступу в силу скасовуються торгові мита на рибу, зернові, вина, соки, хлібобулочні вироби, а також на одяг, металопродукцію, комплектуючі та електротехніку. Протягом 3-7 років скасовуються мита на ряд агропродукції, а також будівельні матеріали, продукцію машинобудування, включаючи комплектуючі до літаків, автомобілі і трактори. Документ дає можливість українським і канадським компаніям брати участь у державних закупівлях обох країн.

Відео Як минає офіційний візит канадського прем'єра Джастіна Трюдо в Україну

Залиште свій коментар

Вибір редакції