Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна повернула частину боргів МВФ за попередньою програмою, у вівторок сплатить відсотки

Протягом 2018 року Київ повинен повернути 7,4 мільярда доларів за зовнішніми боргами.

Україна перерахувала Міжнародному валютному фонду 375 млн доларів – у рахунок погашення боргу за основною сумою кредиту в рамках попередньої програми stand-by 2014 року.

Завтра, 6 лютого, Україна перерахує МВФ ще 87 млн доларів – як відсотки за програмою stand-by та за нинішньою програмою розширеного фінансування EFF. Про це повідомили в Нацбанку, пише УНІАН.

Зазначимо, 2018 року Україна має виплатити за зовнішніми валютними боргами 7,4 млрд доларів, що, однак, не призведе до скорочення міжнародних резервів за рахунок очікуваних надходжень валюти від МВФ та інших міжнародних партнерів, розміщення єврооблігацій і купівлі валюти на міжбанківському ринку.

Нагадаємо, Україна і МВФ від квітня 2014-го реалізовували дворічну програму stand-by обсягом 17 млрд доларів, у рамках якої Київ отримав два кредитні транші обсягом 4,6 млрд доларів. У березні 2015-го МВФ схвалив нову чотирирічну програму кредитування економіки України EFF на 17,5 млрд доларів, у рамках якої Київ уже отримав чотири транші на 8,7 млрд доларів. Термін програми закінчується в березні 2019 року.

Міжнародні резерви України на 1 січня 2018-го становили 18,808 млрд доларів, що на 21% вище за показник на 1 січня 2017-го. Національний банк прогнозує зростання міжнародних резервів України на кінець 2018-го до 20,5 млрд доларів.

Раніше президент України Петро Порошенко розповів про підсумки переговорів з МВФ та Світовим банком у Давосі.

ВідеоСтали відомі умови МВФ, без яких не буде чергового траншу для України

Навіть найкмітливіший робот світу на ім'я "Софі", яка відвідала український сніданок у Давосі, організований Фондом Пінчука, не змогла відповісти журналістці - як побороти корупцію в Україні. Натомість, журналісти ТСН дізналися про три умови Міжнародного валютного фонду, без яких не буде чергового траншу для України та чи балотуватиметься Порошенко на другий термін, і що може завадити.

Стали відомі умови МВФ, без яких не буде чергового траншу для України

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції