Україна розпродасть свою енергетику до кінця 2012 року

Україна розпродасть свою енергетику до кінця 2012 року

Україна розпродасть свою енергетику до кінця 2012 року

Приватизація української енергетики закінчиться у 2012 році.

Україна продасть енергетичні компанії, які залишилися в державній власності, в 2012 році, повідомив голова Фонду державного майна (ФДМ) Олександр Рябченко.

"Після продажу планованих енергокомпаній (2 генеруючих і 10 енергопостачальних компаній) у нас залишається 2 генеруючих і 3 транспортуючі компанії, але щодо них ще не прийняте рішення уряду. Думаю, вони будуть приватизовані в наступному році", - сказав він, передає Дело.

За словами голови Фонду держмайна, у 2011 році держава завершить конкурси з продажу 7 енергокомпаній.

"Конкурси "Західенерго" і "Київенерго" будуть завершені в кінці листопада. У грудні йдуть 5 енергокомпаній - "Дніпроенерго", "Донецькобленерго", "Закарпаттяобленерго", "Вінницяобленерго" і "Чернівціобленерго". Ще 5 компаній ми плануємо оголосити в грудні. Це 5 транспортують компаній. Технічно конкурси будуть закінчені вже в наступному році", - сказав Рябченко.

Як повідомлялося, Фонд держмайна планує виставити на продаж 45% акцій "Західенерго", 25% акцій "Київенерго", 50% акцій "Закарпаттяобленерго", 46% акцій "Черкасиобленерго", 50% акцій "Дніпрообленерго", 45% акцій "Крименерго", 50% акцій "Вінницяобленерго", 25% акцій "Дніпроенерго", 40% акцій "Донецькобленерго", 45% акцій "Чернівціобленерго" та 26% акцій "Тернопільобленерго".

Нагадаємо, нещодавно компанія Ріната Ахметова ДТЕК позичила у російського "Сбербанку" півмільярда доларів на приватизацію держпідприємств України, зокрема енергетичних.

Читайте також:

Україна за рік продала держмайна на 11 мільярдів

Ахметов купить українську енергетику за російські гроші

Розпродаж української енергетики почнеться у листопаді

"Київенерго" та "Західенерго" продадуть за 2,5 мільярда

Ахметов отримає контроль над всією енергетикою Києва

Повʼязані теми:

Наступна публікація