"Київенерго" та "Західенерго" продадуть за 2,5 мільярда

Головним кандидатом на купівлю "Київенерго" та "Західенерго" є Рінат Ахметов.

Кабмін на засіданні в середу, 21 вересня, затвердив стартову ціну продажу 45,103% акцій енергогенеруючої компанії "Західенерго" на приватизаційному конкурсі на рівні 1,932 млрд гривень, повідомив голова Фонду держмайна (ФДМ) Олександр Рябченко.

За його словами, стартова ціна продажу 25% акцій енергопостачальної столичної компанії "Київенерго" встановлена ​​на рівні 432,305 млн грн.

Рябченко повідомив, що серед вимог конкурсу з продажу "Західенерго" - частка українського вугілля в поставках на ТЕС повинна складати мінімум 70%.

За його словами, учасником конкурсу може бути компанія, що займається такою ж діяльністю, або володіє контрольним пакетом аналогічної компанії.

Глава ФДМ зазначив, що конкурси з продажу обох компаній планують оголосити наступної середи.

Нагадаємо, уряд при проведенні чергового етапу приватизації енергокомпаній вирішило зберегти за собою блокуючі пакети акцій.

У цій ситуації експерти називають найбільш імовірним покупцем пакетів акцій "Західенерго" і "Київенерго" холдинг ДТЕК Ріната Ахметова, якому вже належить 24,99% акцій "Західенерго" і 39,98% акцій "Київенерго".

Читайте також:

Янукович анонсував масштабну приватизацію держмайна

Кабмін пропонує почати приватизацію ЖКГ

Фонд держмайна продасть 11 енергокомпаній за 6 мільярдів

Кабмін продасть за рік 9 обленерго

Частка держави в економіці зменшилась до 9%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: