Україна скоротила державний борг – офіційні дані

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дефіцит бюджету також суттєво зменшився порівняно з попередніми роками.

У минулому місяці Україна зменшила обсяг державного та гарантованого державою боргу на 190 млн доларів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

За наведеними даними, частка зменшення боргів складає 0,3%, а сума, котру належить виплатити, зменшилася до 74,66 млрд доларів. У Мінфіні наголошують, що порівняно з показником 1 січня поточного року боргові зобов’язання держави зменшилися вже на 2,2%, тоді як у 2017 році вони зросли на 7,5%.

Відео Про ціну на газ та особисте: нова очільниця Мінфіну дала ексклюзивне інтерв'ю

Святе місце пустим не буває. Міністр фінансів Олександр Данилюк пішов, а на його крісло сіла журналістка ТСН. Вона побувала з екскурсією в кабінеті Данилюка, перевірила що він залишив по собі і передала Мінфін в надійні руки - обов'язки міністра виконуватиме Оксана Маркарова. Про її плани дізналася з перших вуст.

Про ціну на газ та особисте: нова очільниця Мінфіну дала ексклюзивне інтерв'ю

Водночас державне казначейство України звітує про те, що протягом січня-вересня цього року зведений бюджет виконано з прибутком у 14,5 млрд гривень. Водночас роком раніше цей показник був утричі вищим і сягав 41,6 млрд гривень.

держборг України
ТСН.ua

Державний бюджет України за 2017 рік мав дефіцит у 47,8 млрд грн – це в півтора рази нижче за показник 2016 року. За підсумками поточного року дефіцит бюджету може скласти 80,6 млрд гривень. Мінфін запевнив, що грошей вистачає і перегляду параметрів бюджету-2018 робити не потрібно.

Фотогалерея "Три чіткі посили". Порошенко дав обіцянки МВФ та Світовому банку (4 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції