Україна та ЄС підписали угоду про допомогу в 1 млрд євро

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це четверта програма макрофінансової допомоги Україні.

Україна та ЄС підписали кредитну угоду щодо четвертої програми макрофінансової допомоги Україні у розмірі мільярд євро.

Про це віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс повідомив у Twitter.

За словами єврокомісара, українська та європейська спільна мета - економічна стабільність та процвітання України та її людей.  

Нагадаємо, 26 червня Рада Європейського Союзу остаточно затвердила виділення Україні одного мільярда євро макрофінансової допомоги.

За трьома попередніми програмами MFA Україна отримала кредитів на суму 2,81 мільярда євро з початку 2014 року: 1,61 мільярда євро були виділені у 2014-2015 роках в рамках двох попередніх програм MFA та 1,2 мільярда євро у 2015-2017 роках як частина третьої програми.

Наприкінці 2017 року Україна могла отримати третій транш третьої програми MFA у розмірі 600 млн євро, проте виконала лише 17 з 21 політичних зобов'язань. Чотири умови не були виконані до моменту закінчення терміну дії допомоги і Єврокомісія відмовилася виділяти зазначені кошти.

ВідеоСтали відомі умови МВФ, без яких не буде чергового траншу для України

Навіть найкмітливіший робот світу на ім'я "Софі", яка відвідала український сніданок у Давосі, організований Фондом Пінчука, не змогла відповісти журналістці - як побороти корупцію в Україні. Натомість, журналісти ТСН дізналися про три умови Міжнародного валютного фонду, без яких не буде чергового траншу для України та чи балотуватиметься Порошенко на другий термін, і що може завадити.

Стали відомі умови МВФ, без яких не буде чергового траншу для України

Залиште свій коментар

Вибір редакції