Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці масово скуповують житло в Польщі

Українці масово скуповують житло в Польщі

За минулий рік вони купили квартир загальною площею 70 тисяч квадратних метрів.

Минулого року українці найбільше з усіх інших іноземців придбали житла в Польщі.

Про це йдеться у сюжеті "Сніданок з 1+1".

Загалом у 2017 році українці придбали у Польщі квартир загальною площею 70 тисяч квадратних метрів. Це найбільший показник серед всіх інших іноземців, які купували житло в цій країні.

Після українців найбільше квартир придбали німці, британці, білоруси та французи. Найбільшим попитом користуються квартири у Варшаві, Кракові та Вроцлаві.

Раніше, голова польського Сенату Станіслав Карчевський заявив, що Польща радше вітає українських трудових мігрантів, ніж біженців з країн Близького Сходу через те, що українці краще приймають польські цінності.

Відео У яких умовах працюють українські збирачі ягід - Наші в Польщі

Більше половини українських трудових мігрантів у Польщі працюють нелегально. Принаймні, таку статистику подає Всеукраїнська асоціація компаній з міжнародного працевлаштування. Наша журналістка Соломія Буй нещодавно побувала в Польщі й на власні очі побачила, який вигляд має там ринок нелегальної праці. Про те, в яких умовах працюють українські збирачі ягід у Польщі і чим відоме містечко П'ясечне під Варшавою - дивімось просто зараз у другому епізоді спецпроекту Сніданку "Наші в Польщі".

У яких умовах працюють українські збирачі ягід - Наші в Польщі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції