Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці почали в півтора разу частіше купувати товари через Інтернет

За півроку українці скупилися в Мережі на 6 мільярдів гривень.

Український шопінг йде в Інтернет. Обсяги онлайн-торгівлі в Україні порівняно з минулим роком зросли на 44%. Лише за півроку 2017-го українці витратили в Мережі 6 млрд грн.

Про це йдеться в сюжеті програми "Сніданок з "1+1".

Українці найчастіше купують через Інтернет одяг, техніку та електроніку. Там і дешевше, і ходити магазинами не потрібно, тобто ще й економія часу. А от справжній бум нині переживає косметика, продукти харчування та напої.

Українська інтернет-торгівля розвивається найшвидше в Європі. І ми маємо колосальний потенціал до зростання утричі-вп'ятеро, адже українці зараз купують онлайн лише 3% товарів, решту – в традиційних магазинах та на ринках. Скажімо, в Англії частка інтернет-торгівлі становить 15%, у Китаї – понад 15%, у США – 10%.

Більшість покупок в Інтернеті роблять жителі великих міст, в основному обласних центрів: Київ, Харків, Львів, Одеса, Дніпро.

Утім, щоб купувати в Мережі безпечно, треба дотримуватись правил. По-перше, користуватись лише перевіреними сайтами. По-друге, не вносити передоплат. Якщо ж таки перерахували гроші наперед, то вимагайте електронний чек і уважно дивіться, що в ньому написано. Має бути вказаний конкретний товар, за який віддали гроші, а не просто перерахування коштів на чийсь рахунок.

Також ви маєте право обміняти неякісну покупку. Окрім затвердженого державою списку товарів, які не можна повернути.

Залиште свій коментар

Вибір редакції