Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські маркетологи заробляють до 30 тисяч гривень на місяць

25 жовтня у маркетологів професійне свято.

Сьогодні, 25 жовтня, в Україні відзначають День маркетолога.

Про це йдеться в сюжеті програми "Сніданок з "1+1".

Маркетологи – невидимі гравці великого і малого бізнесу. Невидимі для звичайних людей. Але мало хто знає, що саме від їхнього професіоналізму залежить чи не 80% успіху будь-якого бізнесу. Маркетологи вивчають смаки та потреби споживачів та просувають товари на ринку.

До речі, одним із найвідоміших маркетингових ходів вважається карамель круглої форми на паличці. Її почали виробляти ще у 1958 році. Як показує практика, такі цукерки розкуповуються набагато швидше, аніж звичайні.

Ну, і ще один маркетинговий хід – викладати ті ж самі цукерки одразу біля каси в супермаркетах, а не десь далеко на полицях у глибині магазину. Так товар розходиться швидше.

Крім того, в магазинах часто роблять перестановки товару – це також робота маркетологів. Адже так покупці можуть помітити щось новеньке і придбати цей продукт.

Словом, маркетологи мають бути аналітиками, комунікабельними людьми і обов'язково повинні знати іноземну мову. Від цього залежить і рівень заробітної платні. А вона в маркетологів одна з найвищих в Україні. Найбільше людям цієї професії платять в Одеській області – до 30 тисяч гривень. А от у Миколаївській області маркетологам платять найменше – 5-6 тисяч гривень. В основному ж люди цієї професії заробляють щомісяця 10-15 тисяч гривень.

Відео В Україні відзначають День маркетолога

Залиште свій коментар

Вибір редакції