Уряд зняв обмеження для розрахунків через мобільні телефони

Таке рішення було ухвалене на засіданні Кабміну 4 липня.

Кабінет міністрів зняв бар'єри для розвитку розрахунків з мобільних.

Про це повідомив перший віце-прем'єр-міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів у Facebook.

"Ринку мобільних платежів бути! Сьогодні уряд Володимира Гройсмана усунув важливий бар'єр, який стримував можливості розрахунків за допомогою мобільного телефону. Адже на послуги мобільного зв'язку нараховується пенсійний збір", - повідомив він.

За словами міністра, треба було врегулювати механізм повернення цих коштів, якщо оплата з мобільного не пов'язана із оплатою послуг телекому.

"Відтепер ця перешкода усунена! Щиро вдячний колегам-урядовцям за підтримку, а також усім, хто важко працював над розробкою цього документу", - додав Кубів..

Нагадаємо, у київському метро можна розрахуватися через смартфонНі жетон, ні банківська картка не потрібна. Для цього потрібно мати на смартфоні спеціальний додаток. Так, компанія Mastercard та "ПриватБанк" представили цифровий безконтактний NFC-гаманець, завдяки якому користувачі зможуть швидко та безпечно розраховуватися.

NFC-гаманець є на мобільних пристроях, які працюють з операційною системою Android 4.4 KitKat і вище та мають вбудований NFC-чип. Щоб безконтактно сплачувати за покупки смартфоном, користувачам потрібно встановити та активувати NFC-оплати у додатку "Приват24", і в торговій точці просто піднести розблокований телефон до термінала. 

Залиште свій коментар