Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні хочуть збудувати "японські" сміттєпереробні заводи

Україна та Японія домовилися розширити співпрацю у сфері енергоефективності.

В Україні хочуть збудувати сміттєпереробні заводи для виробництва теплової та електричної енергії, замінять та проведуть реконструкцію існуючих котелень з подальшим переведенням їх на альтернативні види палива, термомодернізують житлові будинки, а також збудують заводи з виробництва біоетанолу другого покоління.

Такі грандіозні плани привезли з Японії українські чиновники, які їздили домовлятися про міждержавну співпрацю у сфері енергоефективності.

"Співробітництво України з Японією є дуже важливе. Адже, енергоємність ВВП України у порівнянні з іншими розвинутими країнами в три рази вище. Значна їхня частина – це імпортовані ресурси. Питання енергозбереження є пріоритетне для уряду", - наголосив голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження Сергій Савчук.

Він додав, що Японія має досвід проведення реформ енергетичного сектору та є лідером у сфері інновацій та технологій у відновлюваній енергетиці та енергоефективності.

У свою чергу японська сторона висловила зацікавленість щодо співпраці з Україною та підтримала розгляд ініціатив щодо енергоефективності, представлені українською делегацією. Найближчим часом планується розробити дорожню карту щодо реалізації в Україні відповідних пріоритетів.

Нагадаємо, переговори з Японією про будівництво сміттєпереробного заводу в Києві вели ще п'ять років тому.

Залиште свій коментар

Вибір редакції