В Україні можуть спростити торгівлю алкоголем

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Мінекономіки хочуть скасувати низку правил щодо торгівлі алкогольними напоями.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі запропонувало спростити роздрібну торгівлю алкогольними напоями.

Відповідна постанова Кабміну зареєстрована на сайті міністерства.

Згідно з документом, пропонується скасувати постанову уряду про затвердження правил роздрібної торгівлі алкоголем, а також низки пунктів в інших нормативно-правових актах, які регулюють торгівлю алкоголем.

У Мінекономіки вважають, що це дозволить знизити регуляторний тиск на суб'єкти господарювання, а також зменшити витрати бізнесу на виконання неактуальних вимог. Зокрема, згідно з правилами, працівники, які здійснюють зберігання та продаж алкогольних напоїв, повинні мати професійну освіту або підготовку. Крім того, зараз документи, за якими до торговельної мережі надійшли алкогольні напої, повинні містити реєстраційні номери сертифіката, хоча обов'язкова сертифікація алкогольних напоїв була скасована ще три роки тому.

Також, відповідно до пропозиції міністерства, пропонується скасувати вимоги наявності у продавців алкогольних напоїв роздрукованих правил, які дублюють законодавство України.

Нагадаємо, у вересні Київрада остаточно заборонила продаж алкогольних напоїв у магазинах вночі - від 23:00 до 10:00. Згідно з рішенням, заборона стосується пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, столових вин. Але вона не буде поширюватися на заклади ресторанного господарства - кафе, бари, заклади громадського харчування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції