В уряді розповіли про нові вимоги МВФ для наступного кредиту

На перший план у розмовах виходить пенсійна реформа.

Наступна місія Міжнародного валютного фонду приїде в Україну наприкінці жовтня для переговорів про надання наступного траншу. Про це повідомив у Вашингтоні міністр фінансів Олександр Данилюк, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

За його словами, для отримання чергової позики від МВФ Україна має виконати низку вимог – зокрема, ухвалити проект державного бюджету на наступний рік. Його в МВФ оцінили позитивно і назвали реалістичним, але додали кілька коментарів та уточнень.

Фонд також схвально поставився до змін Податкового кодексу і наполягає на проведенні пенсійної реформи, а також підвищенні пенсійного віку для українців. "У фонді чекають нашого бачення, і ми зараз його формуємо. Я вважаю, все, що буде зроблено, піде на користь людям. Це треба розуміти. Ми як уряд, в принципі, прийшли, щоб працювати на людей. Не хочу посилатися на МВФ – це просто об'єктивно необхідно зробити, бо люди мають отримувати гідні пенсії через рік, через два або три. Це наше зобов'язання", - наголосив Данилюк.

Міністр фінансів розповів, за яких умов МВФ може надати чергову позику Україні

Наступна місія Міжнародного валютного фонду приїде в Україну наприкінці жовтня. Переговори про надання наступного траншу наразі не ведуть. Про це повідомив у Вашингтоні міністр фінансів Олександр Данилюк. За його словами, для отримання чергової позики від МВФ, Україна має виконати низку вимог. Зокрема, ухвалити проект державного бюджету на наступний рік.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: