Відомий лоукост змінює правила перевезення ручної поклажі

Пасажири без пріоритетної посадки зможуть взяти в салон тільки невеликий предмет.

Лоукост Ryanair запроваджує нові правила перевезення ручної поклажі від 1 листопада, які передбачають можливість взяти на борт два предмети ручної поклажі тільки для пасажирів з пріоритетною посадкою, повідомляє avianews.com.

Інші пасажири зможуть брати в салон тільки невеликий предмет з габаритами до 35х20х20 см, а основний предмет з вагою до 10 кг та габаритами до 55х40х20 см необхідно буде безкоштовно здавати в багаж біля виходу на посадку.

З 1 листопада Ryanair збільшує мінімальну норму платного багажу з 15 до 20 кг, одночасно знизивши мінімальний багажний збір з 35 до 25 євро.

"Ми сподіваємося, що, обмеживши пасажирів без пріоритетної посадки до однієї одиниці ручної поклажі, прискоримо процес посадки в літак і усунемо затримки рейсів, пов'язані з недостатнім простором на багажних полицях в салонах літаків для розміщення понад 360 сумок пасажирів", - пояснив представник Ryanair Кенні Якобс.

Зараз пасажири Ryanair незалежно від того, за яким тарифом куплений квиток, можуть взяти в салон два предмети ручної поклажі з габаритами до 55х40х20 см і 35х20х20 см. У разі, якщо на борту недостатньо місця для розміщення всіх речей, частина сумок може безкоштовно здаватися в багаж біля виходу на посадку.

Однак якщо зараз цей захід застосовується лише на завантажених рейсах, то тепер основний предмет ручної поклажі доведеться здавати в багаж всім пасажирам, які  не оформили послугу пріоритетної посадки, вартість якої починається від 5 євро в один бік.

ВідеоУ Брюсселі екстрено евакуювали пасажирів рейсу через жарт про бомбу на борту

Нагадаємо, 10 липня, Ryanair заявила про вихід з України незважаючи на укладений ще в березні договір і домовленості з аеропортом "Бориспіль". За словами компанії, саме недотримання угоди і було причиною скасування приходу.

Директор аеропорту Павло Рябікін зняв з себе відповідальність за зрив угоди. За його словами, ірландська компанія вимагала умови, які порушують українське законодавство. Так, Ryanair хотів для себе безкоштовну аеронавігацюї в Україні, безкоштовні реєстраційні стійки в терміналах, безкоштовне приміщення для головного офісу та офісу з продажу квитків, а також право побудувати власний готель на території аеропорту – всього 14 пунктів вимог. Остання з яких – будь-які суперечки повинні були б вирішувати британські суди.

Залиште свій коментар