Вирушаємо в морську прогулянку: які бувають яхти?

Для того, щоб відчути себе морським вовком і відпочити на комфортабельній яхті, не обов'язково витрачати десятки, а то і сотні тисяч доларів на її купівлю. 

Як правило, будь-який популярний курорт - це місце, де ви можете взяти яхту на прокат, тобто, в оренду на певний термін, яхту будь-якого типу і місткості, з екіпажем або без.

Які поради можна дати тим, хто орендує яхту вперше? Рекомендацій не багато, проте, їм варто приділити увагу заздалегідь, щоб вибір був дійсно усвідомленим.

Напевно, ви одразу будете знати, де вам будуть потрібними згадані послуги - оренда яхт в Одесі, на Кіпрі, в Греції, Чорногорії тощо. Витратьте годину-дві, щоб віддалено вивчити доступні варіанти, відвідайте сайти і ознайомтеся з цінами, асортиментом, пропозиціями. Заздалегідь визначте, яким буде ваш маршрут і час оренди. В іншому випадку ви можете зіткнутися з посередниками або орендувати невиправдано дорогу яхту.

Почитайте форуми, зателефонуйте в компанії, які здають яхти в оренду, пошукайте відгуки. Детальну інформацію, коментарі та контакти можна знайти в Інтернеті.

Як правило, самі яхти відрізняються лише за кількома критеріями - це тип і місткість. За типом яхти можуть бути моторними і вітрильними. Варто також зазначити, що сучасні вітрильні яхти оснащуються двигунами, але менш потужними, ніж моторні. Не забувайте, що управління парусною і моторною яхтою - заняття, що вимагає досвіду і ліцензії. Якщо у вас їх немає - орендуйте яхту зі шкіпером.

Місткість яхти, наявність кают і спальних місць - ще один важливий параметр, особливо, якщо ви плануєте тривалий круїз. У більшості випадків плавальні судна, які здаються в оренду, можна розділити на невеликі прогулянкові катери місткістю до 5-8 осіб і 1-2 каютами, яхти до 20 метрів з місткістю 10-15 осіб, а також великі яхти довжиною близько 30 метрів з місткістю більше 20 осіб.

Якщо вам важливо знати, наскільки комфортабельна буде яхта, уточніть наявність туалетів і душових кабін, в кожній каюті або загальних, наявність кухні і бару. Рибалки можуть дізнатися, які снасті є на борту яхти.

Звичайно, яхти за рідкісним винятком здаються в оренду тільки з екіпажем - людьми, які будуть керувати судном і надавати сервісні послуги.

Вартість оренди яхти може розраховуватися, виходячи з таких пунктів: розмір, місткість, рівень комфортабельності яхти, витрати на паливо, фінальне прибирання, оплата праці екіпажу, оплата стоянок, харчування і бар, заставу за можливі поломки.

Отримати детальну інформацію про оренду яхт і морських прогулянках в Одесі ви можете на сторінках тематичного сайту yachts.ua.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: