Вітренко пояснив, за що йому призначили багатомільйонну премію

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Виконавчий директор "Нафтогазу" переконує, що не впливав на призначення премії.

Виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко розповів, що премію призначило йому правління компанії і зробили це за виграш у "Газпрому" у Стокгольмському арбітражі.

Про це він 14 січня написав на своїй сторінці у Facebook.

У своєму дописі керівник "Нафтогазу" спростував кілька "фейків". Вітренко нагадав, що він не чиновник та працює за контрактом у компанії, "метою діяльності якої є одержання прибутку від провадження господарської діяльності".

Після цього виконавчий директор наголосив, що не призначає сам собі премії, а це робить правління компанії.

"Я не призначаю сам собі премію. Це може робити лише правління "Нафтогазу" — відповідно до рішення Наглядової ради "Нафтогазу". Мого прізвища ви не знайдете серед членів правління "Нафтогазу". Адже я не є, і ніколи не був, членом правління "Нафтогазу", –  йдеться в пості.

Третій "фейк", який спростовував Вітренко, стосується розміру премії. Він переконує, що не просив та не лобіював розмір премії, отримав таку, яку призначили.

Стокгольмський арбітраж за транзитним контрактом був ініційований мною. Разом із невеличкою командою ми обґрунтували з економічної точки зору наші позовні вимоги — коли майже ніхто не вірив, що в нас щось вийде.

"Зовнішні юристи та експерти відіграли надзвичайно важливу, але все-таки допоміжну роль у цьому. Лише люди зсередини компанії та з повним розуміннями контексту могли надати вичерпне обґрунтування. Результатом стало отримання $2,1 мільярда від Газпрому у вигляді газу через залік, який провів Стокгольмський арбітраж. Потім разом із тією ж маленькою командою ми працювали над стягненням залишку — $2,9 мільярда включно з відсотками", – написав керівник.

Виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" наприкінці нагадав, що премії не призначалися наперед, а за результат. 

"Тобто минулого разу — щодо отриманих у вигляді газу від "Газпрому" $2,1 мільярда. Наразі можу абсолютно чесно стверджувати, що премії за отримані від "Газпрому" напередодні Нового року $2,9 мільярда ще не були призначені. Хоча це дійсно прямо передбачено трудовими контрактами конкретних працівників компанії", – зазначив Вітренко.

Минулого тижня, у свій перший день після відпустки, я спілкувався з журналістами liga.net. Наприкінці інтерв’ю мене...

Опубліковано Юрієм Витренком Вівторок, 14 січня 2020 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що керівництву НАК "Нафтогаз України", а також працівникам, які в Стокгольмському арбітражі відстоювали інтереси компанії, виплатять на всіх 29 млн доларів премій (близько 700 млн грн).

Залиште свій коментар

Вибір редакції