Українські водії більше не носитимуть у ДАІ квитанції про оплату штрафів

Дата публікації
Перегляди
6754
Українські водії більше не носитимуть у ДАІ квитанції про оплату штрафів

Водіям більше не потрібно буде ходити в ДАІ з квитанціями про сплату штрафів / newsmarket.com.ua

МВС спростило процедуру оплати штрафів за порушення ПДР.

В Міністерстві внутрішніх справ України спростили процедуру сплати штрафів за порушення ПДР, а також механізм автоматичного зарахування таких штрафів при отриманні коштів.

Ці нововведення закріплені наказом МВС №606 від 20 червня 2013 року.


Нововведення дозволять українським водіям більше не ходити в ДАІ з квитанціями про сплату штрафів за порушення ПДР, а штрафи зараховуватимуться після переказу коштів на рахунок Держказначейства. Про це повідомив координатор реформи транспортної галузі Координаційного центру з впровадження економічних реформ при президентові України Олександр Кава.

При цьому, при сплаті штрафів громадянам необхідно буде в графі "Призначення платежу" платіжних документів зазначати код, що дозволяє ідентифікувати платіж.

Згідно з новими правилами, завантаження інформації про сплачені штрафи в автоматизовану систему "Управління фінансами МВС України" щодня о 14:00 здійснює працівник підрозділу ДАІ.

Завантажені файли автоматично генеруються в архівні транспортні файли за сплаченими штрафами. Потім працівник підрозділу ДАІ відвантажує архівні транспортні файли з автоматизованої системи "Управління фінансами МВС України", розархівовує і завантажує у НАІС ДДАІ для автоматичного зарахування сплачених штрафів.

Після завершення процесу обробки транспортних файлів формується звіт про результати автоматичного заліку. Платежі, за якими не вдалося здійснити автоматичний залік, зачитуються у ручному режимі.

Як повідомлялося раніше, українцям хочуть заборонити паркуватися біля офісів.