Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ВР проголосувала за законопроект про комерційний облік комуналки

Постачальники послуг мають надавати населенню рекомендації щодо економії.

Парламент України підтримав в першому читанні законопроект №4901 "Про комерційний облік компослуг", який повинен юридично врегулювати обов'язкове встановлення загального лічильника на будинок чи секцію будинку, а також створити засади для індивідуального або розподільчого обліку в кожній квартирі.

Про це пише "Економічна правда".

"За" відповідний документ проголосувало 238  народних депутатів.

Законопроект передбачає, що постачальники комунпослуг будуть зобов'язані надавати людям деталізовані дані про історію їхнього індивідуального споживання з рекомендаціями для економії ресурсів.

Ухвалення закону дозволить запровадити 100-відсотковий облік, вважає голова Державного агентства з енергоефективності Сергій Савчук. Це на три чверті знизить обсяг необлікованих витрат води у будинках та на 15-20% скоротить споживання тепла протягом одного-трьох років.

За оцінками експертів, повний облік споживання дасть змогу мешканцям багатоповерхівок заощаджувати на опаленні в середньому 25%.

Раніше повідомлялося, що виконавча служба дедалі активніше виставляє на аукціон заарештоване майно українців, що не розраховуються за комуналку, а через збільшення тарифів кількість боржників зростає. Натомість в уряді запевняли, що українців не виселятимуть із домівок через борги за житлово-комунальні послуги.

Відео Штраф за несвоєчасну оплату житлокомунпослуг планує запровадити уряд

Залиште свій коментар

Вибір редакції