Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЄС дасть гроші на підвищення зарплат українських держслужбовців – Шимків

Україна 27 травня повинна представити ЄС концепцію реформи держслужби.

Через два тижні, 27 травня, Україна повинна подати Європейському Союзу деталізовану концепцію реформи державної служби для підвищення зарплат чиновників за фінансової допомоги ЄС.

Про це заявив заступник глави Адміністрації президента України Дмитро Шимків на брифінгу за результатами вчорашнього засідання Національної ради з питань реформ, передає УНІАН.

"До 27 травня команда, яка складається з секретаріату Кабінету міністрів України, Міністерства фінансів і Адміністрації президента, спільно з проектним офісом реформ вироблять більш детальну концепцію реформи держслужби. Звернення Кабінету міністрів буде направлено в Європейський Союз. А після цього – є бачення Європейського Союзу, як реалізувати фінансово можливість підтримки реалізації реформи держслужби", – сказав Шимків.

За словами заступника голови АП, Представництво Євросоюзу в Україні висловило готовність надати відповідну фінансову допомогу.

Нагадаємо, уряд створив робочу групу з внесення поправок до законопроекту про держслужбу, поданого на розгляд Кабінету міністрів 17 січня. Метою є реалізація перехідної моделі підвищення зарплат держслужбовців із урахуванням діючих бюджетних обмежень.

За словами Шимківа, зміни можуть торкнутися зняття обмежень на оплату праці співробітників держкомпаній та її прив'язки до результатів діяльності, а також створення моделі оплати праці держслужбовців із метою поступового підвищення відповідно до ситуації в українській економіці.

Тим часом для Гонтаревої активно шукають понад 100 нових підлеглих.

Залиште свій коментар

Вибір редакції