Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЄС пригрозив США багатомільярдними збитками через нові мита на авто

Євросоюз пообіцяв вжити контрзаходів у разі підвищення тарифів.

Європейський Союз попередив США про контрзаходи щодо встановлення нових тарифів на імпорт автомобілів та запчастин.

Про це повідомляє AFP News.

За оцінками ЄС, Штати можуть зазнати збитків на 294 мільярди доларів. "Економічний аналіз підтверджує, що підвищення тарифів на ці продукти буде шкідливим насамперед для економіки США", - йдеться в листі Єврокомісії до американського уряду.

Так, адміністрація президента США Дональда Трампа розглядає можливість введення 25-відсоткового мита на імпорт автомобілів і запчастин для захисту американського автопрому.

Раніше США ввели 25-відсоткове мито на імпорт сталі та 10-відсоткові ввізні мита для імпортного алюмінію з ЄС, Мексики і Канади. "Це поганий день для світової торгівлі", - прокоментувала це представниця європейської торговельної комісії Сесілія Мальмстрем.

У відповідь країни Євросоюзу підтримали введення мита у розмірі 25% на американські товари. Під мито потраплять такі відомі бренди, як Harley Davidson і Levi's, а також американський бурбон. Окрім цього, до списку товарів входять кукурудза, рис, арахісове масло, апельсиновий сік, тютюн тощо. На мита США також відповіла Канада.

Окрім цього, Трамп схвалив мита щодо китайських товарів на суму близько 50 мільярдів доларів. За лічені години після цього уряд Китаю оголосив про запровадження тарифів у відповідь.

ВідеоДональд Трамп розкритикував "Харлей-Девідсон"

Американський президент Дональд Трамп розкритикував компанію-виробника мотоциклів. Та вирішила перенести частину своїх виробничих потужностей до Європи через митну війну, оголошену американським президентом. Дональд Трамп запровадив мита на імпорт сталі та алюмінію для ЄС та інших країн. Євросоюз у відповідь - підняв мита на американські товари, зокрема, й на відомі мотоцикли. Аби не сплачувати мита і уникнути збитків, компанія "Харлей-Девідсон" частково перенесе бізнес до Європи.

Дональд Трамп розкритикував "Харлей-Девідсон"

Залиште свій коментар

Вибір редакції