Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українських туристів почали вивозити з Тунісу

Вилетів перший літак з п'яти, які мають доправити українців додому.

Сьогодні, 2 липня, о 12:30 з Тунісу вилетів один з п‘яти літаків, що протягом двох днів мають перевезти українських туристів. Про це повідомляє заступник директора Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич. 

Спільне рішення щодо того, як вивозити українців з Тунісу було досягнуто у суботу, 30 червня. Того ж дня частина туристів вже повернулася додому, але більшість залишились чекати.

Нагадаємо, із аеропорту Монастір в Тунісі не можуть вилетіти до Харкова близько 300 українських туристів. Пасажири стверджують, що авіакомпанія Bravo Airways і туроператор Oasis Travel, в особі компанії, що приймає, Insight Holidays, не виконують своїх зобов'язань щодо повернення громадян України додому.

Відео"Сніданок" зв'язався з покинутими в Тунісі українцями

Сотні українських туристів досі не можуть вилетіти з аеропортів. Одні - з України на курорти, інші - звідти додому. Як виявилося, через збої з чартерними рейсами. Але туристи не знають, з кого питати: з перевізника чи з туроператора. З нами на зв'язку з Тунісу - Валерія Захаренкова, яка мала повернутися на Батьківщину ще 28 червня.

"Сніданок" зв'язався з покинутими в Тунісі українцями

Залиште свій коментар

Вибір редакції