Перейти до змісту
Якщо людям пощастить так само як і мені — я буду радий

Олександр Гречко виграв мільйон гривень у 996-му тиражі "Лото-Забава".

Олександру Гречку — 31 рік. Доки не виграв мільйон гривень у лотереї "Лото-Забава", працював механіком у Нікополі Дніпропетровської області. Тепер звільнився з роботи й планує купити нову квартиру. Разом із дружиною Мариною вони виховують доньку, яка цьогоріч пішла до першого класу.

До гри в лотерею Олександра підштовхнув його план кинути курити. Замість того, щоби витрачати гроші на цигарки, він вирішив купувати білети. Заповітний мільйон Олександр виграв у 996-му тиражі "Лото-Забава" від 9 вересня 2018 року. Про шалений виграш дізнався з інтернету. Спочатку Олександр не повірив у таку удачу, так само як і його дружина Марина.

Але вже за деякий час вони стали членами "КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ "М.С.Л.", їх запросили до Києва для участі у програмі "Два дні з життя мільйонера". Багато що для Гречків було вперше. Ми поспілкувалися з Олександром і розпитали його про мільйонерське життя.

Олександр Гречко, МСЛ_1
Олександр Гречко виграв мільйон гривень в "Лото-Забава"

— Минув уже рік після вашого успіху, розкажіть, як ви почали грати в "Лото-Забава", що спонукало і скільки років довелося грати, щоби виграти мільйон?

— До моменту виграшу я грав приблизно півроку. Почав грати у дуже незвичний спосіб — я вирішив кинути курити. Замість цигарок я вирішив витрачати гроші на щось інше та обрав для себе купівлю лотерейних білетів.

— За цей період, який ви грали, ще якісь виграші у вас були?

— Було небагато. То 20 гривень, то 100. По-різному.

— Як минув ваш день, коли дізналися про виграш? Кому першому розповіли?

— Це був звичайний день. Я до цього був у відрядженні та не одразу перевірив білет. Пішов на роботу, а після зміни навідався до точки продажу, де жінка-розповсюджувач сказала, що для цієї суми мені потрібно звернутися за вказаним номером телефону. Я запитав, що за сума. Коли вона її назвала, я був трохи у шоку.

Олександр Гречко, МСЛ_7
Олександр Гречко з дружиною Мариною

— Ви своїй дружині розповіли про виграш лише після того, як оформили його. Чому?

— Річ у тім, що я не говорив дружині, що граю. І коли дізнався, що виграв — вирішив зробити сюрприз.

— А як дружина відреагувала?

— Одразу не повірила

— А що вона вам казала?

— Спочатку вона подумала, що це із брошур, які зазвичай кладуть у поштові скриньки. Потім я пояснив їй, що це лотерея, що все насправді. І тільки потім вона мені повірила.

— У вас були передчуття, що виграєте, у той день, коли купували білет?

— Того тижня, коли я хотів купити білет, у мене через різні обставини довго не виходило його купити. Вийшло так, що останнього моменту у мене все ж з'явився час, я придбав білет. Було таке відчуття, що мене щось зупиняло, щоби я взяв білет саме у цей момент і не раніше.

Олександр Гречко, МСЛ_2
Олександр Гречко виграв мільйон гривень в "Лото-Забава"

— Які у вас плани на мільйон і що вже встигли здійснити із задуманого?

— Ми з родиною встигли з'їздити на море до Туреччини, купили все необхідне моїй доньці для школи. Вона цьогоріч пішла до першого класу. І зараз плануємо купити квартиру, шукаємо варіанти.

— А що доньці купили? Можливо, вона у вас щось просила і тут виявилося, що ви вже можете собі це дозволити.

— Ми купили їй багато різного гарного одягу, іграшок. Вона любить читати, купили їй багато різних книжок.

— Як ваші родичі відреагували на новинну?

— Одразу не повірили, потім зраділи. Купа привітань було.

Олександр Гречко, МСЛ_4
Олександр Гречко виграв мільйон гривень в "Лото-Забава"

— Давайте пригадаємо вашу минулорічну поїздку до Києва. Компанія "М.С.Л." завжди готує для мільйонерів подарунковий сертифікат "Два дні з життя мільйонера", влаштовують якісь сюрпризи… Як вас приймали в столиці, що цікавого бачили?

— Усе було дуже цікаво. Ми побували в Межигір'ї, у нас була оглядова екскурсія Києвом, каталися на конях. Для нас все це було вперше.

— Дружина була ініціатором?

— Їй дуже подобається піклуватися про тварин, спостерігати за ними. І вона запропонувала мені такий варіант, погодували коней, покаталися.

— А як взагалі ваші відчуття від того, що ви два дні Києвом, на білому гарному лімузині каталися? Відчули себе мільйонером?

— Так. Це дійсно було ніби у казці. Нас катали білим лімузином і це було так чудово.

Олександр Гречко, МСЛ_3
Олександр Гречко з дружиною Мариною

— Ви продовжуєте грати у "Лото-Забава"?

— Так, звичайно! Потрібно намагатися щось робити. Якщо нічого не робити — нічого не вийде. Потрібно старатися, намагатися.

— По скільки білетів купуєте?

— Намагаюся купувати по три білети зазвичай.

— Серед ваших друзів багато вже наслідувачів? Після вашого виграшу почали купувати лотерейні білети?

— Так, дійсно багато моїх знайомих почали грати. Дехто грав до цього й тепер відновили традицію й почали купувати білети. Дехто щось вигравав, не такі значні суми, але все ж.

— Не боїтесь конкуренції?

— У жодному випадку (сміється). Якщо людям пощастить так само як і мені, я буду радий.

— Що побажаєте гравцям, яким не посміхнулася фортуна?

— Якщо ви у щось вірите, потрібно старатися, намагатися. Обов'язково рано чи пізно вам посміхнеться удача та все вийде. Якщо нічого не робити, нічого не вийде. Намагайтеся та грайте!

Олександр Гречко, МСЛ_5
Олександр Гречко з дружиною Мариною
 

Залиште свій коментар