Ліна Костенко не приїде до Львова через "провокативні інсинуації"

Дата публікації
Перегляди
6955
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ліна Костенко не приїде до Львова через "провокативні інсинуації"

Творчі вечори Ліни Костенко / Фото: День

Через провокативні інсинуації деяких львівських письменників, журналістів та діячів театру українська письменниця перерсвала свій творчий тур.

Ліна Костенко перервала свій творчий тур Україною. Її зустрічі з читачами Кривого Рога та Острога відсуваються на невизначений термін, а львівські зустрічі — скасовуються.

Про своє рішення Ліна Костенко сповістила 9 лютого Іванові Малковичу, директорові видавництва "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА". Каталізатором такого рішення видатної письменниці стали провокативні інсинуації деяких львівських письменників, журналістів та діячів театру, повідомляє сайт видавництва.

"Видавництво "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" просить вибачення у всіх справжніх прихильників творчості Ліни Костенко у Кривому Розі, Львові та Острозі, які так щиро й натхненно чекали на ці зустрічі.

Після надуспішних вечорів у Рівному та Києві, які пройшли у дивовижно енергетичній атмосфері, апофеозом творчого туру Ліни Костенко у рамках презентації роману "Записки українського самашедшого" стала зустріч у Харківському оперному театрі, на якій були присутні близько 2 000 читачів, а ще понад 1 000 не змогли поміститися в залі. "До нашого Оперного приїжджали примадонни опери і балету, зірки естради й кіно, — захоплено стверджувала директорка театру, — але такого Харківська опера ще не бачила". У залі зібралися люди різних політичних поглядів, російськомовні та україномовні, але всіх у той вечір об'єднувала одна велика Любов — любов до поезії Ліни Костенко. Після зустрічі зал довго стоячи вітав свою Улюблену Поетесу, обличчя присутніх світилися справжнім натхненням.

У всіх містах туру бажаючих потрапити на зустрічі було набагато більше, ніж могли вмістити зали. "Хоч проводь презентації на стадіонах", — жартували організатори.

Дорогою до Києва було багато шляхетних планів щодо нових творчих зустрічей...

"Але тепер я, мабуть, знову буду спілкуватися зі своїми читачами переважно через свої книжки", — повідомила Ліна Костенко. Розуміючи й поділяючи обурення свого Автора, видавництво все ж сподівається, що в майбутньому з'являться можливості запланувати нові зустрічі Ліни Костенко з її солідарними і вдячними читачами", – йдеться у повідомленні видавництва.

Читайте також:

Поетеса Ліна Костенко відзначає 80-річний ювілей

Виходить перша за 20 років книга Ліни Костенко

Скрипаль Джошуа Белл дав Нобелівський концерт

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6955
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація