Українці створили аналог "Монополії" про махінації влади

Дата публікації
Перегляди
3272
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українці створили аналог "Монополії" про махінації влади

Українці створили аналог "Монополії" про махінації влади / Фото: Сегодня

Українці створили аналог гри "Монополія", що має назву "Перевибори". Цікавинка ідеї полягає у тому, що учасники можуть спробувати себе у ролі чиновників.

В Україні створили гру "Перевибори", в якій кожен бажаючий може спробувати стати депутатом.

Забава представляє собою український аналог відомої "Монополії" на 5 осіб. Завдання - посадити в парламент більшу кількість своїх фішок-нардепів.

"Є два кола. На зовнішньому - великі компанії, серед яких абстрактні, типу "Кондитерська фабрика", і реальні - "Криворіжсталь", "Нафтогаз", - пояснює один з творців "Перевиборів" Михайло Лисий. - Гроші заробляємо, купуючи підприємства, а витрачаємо їх у внутрішньому колі - там 25 облцентрів України, з яких отримуємо електорат. Наприклад, у Києві можна підкупити студентів - це коштує 500 тисяч гривень, за це отримуєш 40 тисяч голосів. Або побудувати паркінг - 1,5 мільйона гривень, 140 тисяч голосів". 500 тис. голосів змінюються на одного депутата. Переможець той, у кого більшість.

У грі багато натяків на реалії: "Є поля "сюрприз", - пояснює Михайло. - Потрапивши туди, гравець бере картку "Провокація". На її зворотній стороні може бути написано: "Ви заявили про епідемію неіснуючого грипу, отримаєте гроші з продажів марлевих пов'язок - 2 млн грн". Серед фішок, якими треба керувати - ви самі, депутати, "куми", яких потрібно ставити на підприємства або на посади мерів, щоб місто давало адмінресурс, "рейдери" - щоб захоплювати чужі компанії.

Розробники гри запевняють, що всі її елементи зроблені з екочистих матеріалів. Але вийшла вона недешевою - за "Перевибори" просять 470 грн (приблизно за ціною імпортної "Монополії"). "Але гру купують. За 3 тижні продажів вже купили 70 осіб".

Читайте також:

Вчені вияснили, що росіянки - найтовстіші жінки в Європі

Корови відправлятимуть SMS та e-mail своїм господарям

У кулінарному шоу для чоловіків готуватиме оголена ведуча

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3272
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація