У кулінарному шоу для чоловіків готуватиме оголена ведуча

У кулінарному шоу для чоловіків готуватиме оголена ведуча

Флора Чеун на зйомках "еротичної кулінарії" / Фото: spiegel.de

У Гонконзі представлять еротичне кулінарне шоу: ведуча, яка розкриватиме секрети китайської кухні, буде одягнена лише у прозорий фартук.

Гонконгський телеканал, орієнтований на дорослу аудиторію, збирається запустити нове кулінарне шоу. Особливістю передачі стане її форма - ведуча програми з'являтиметься в ефірі практично повністю оголена - з одягу на ній буде лише прозорий фартух.

Еротичне кулінарне шоу йтиме протягом 30 хвилин. Передача починатиметься з сюжету про те, як ведуча Флора Чеун відправляється на ринок, обирає та купує інгредієнти для приготування страв, а потім приходить в студію.

Перед виходом на знімальний майданчик ведуча буде роздягатися і в такому вигляді готуватиме традиційні південнокитайські страви.

За словами 26-річної Чеун, у неї немає досвіду професійного приготування їжі, однак вона запевнила, що завжди любила кулінарію і тепер хоче надихнути на гастрономічні подвиги своїх майбутніх глядачів.

Ведуча проекту висловила сподівання, що нове кулінарне шоу посприяє зростанню інтересу до кулінарії серед чоловіків.

Прем'єра відвертого кулінарного телешоу має відбутися до кінця лютого 2011 року.

Представники гонконгського телеканалу пообіцяли, що якщо передача сподобається глядачам, вона виходитиме в ефір довічно.

Читайте також:

Футболістку роздягнули на полі під час фінального матчу (фото)

В Україні голі прибиральниці стають дедалі популярнішими

На телеканалі Disney замість Міккі Мауса дітям показали еротику

З кожним роком середній розмір жіночих грудей збільшується

Повʼязані теми:

Наступна публікація