У Нідерландах відкрився готель для хоббітів

На півночі Нідерландів відкрився кемпінг для родин з дітьми, постояльці якого зупинятимуться у напівземлянках як у казкових героїв Толкієна.

На півночі Нідерландів в місцевості Геверсдуін на березі Північного моря відкрився кемпінг, побудований у вигляді жител хоббітів з роману Толкієна "Володар кілець".

Приймати постояльців незвичайний готель почне в березні, а замовити номер можна вже зараз.

Будинки в кемпінгу зведені точно як житла казкового народу: це напівземлянки, дах яких вкритий дерном. На думку власників кемпінгу, така конструкція будинку дозволяє йому краще зберігати тепло.

Всередині будівля обладнана ванною кімнатою з душем, кухнею, спальнею для дітей, спальнею для дорослих і вітальнею. Як розраховують власники незвичайного готелю, він користуватиметься популярністю серед сімейних постояльців, які приїжджають на канікули в цей регіон Нідерландів, що славиться дюнами і трав'янистими пустками.

Варто зазначити, що це вже не перший подібний готель у світі. Раніше унікальний мотель "The Hobbits" відкрився у Новій Зеландії. Там підземний будиночок розташований поруч з готелем у вигляді вагона потяга і готелем у вигляді вантажного літака.

З ТОП-10 найнезвичайніших готелів світу ви можете ознайомитися тут.

Читайте також:

На Мальдівах з'явиться острів білявок

У Сінгапурі відкрили найдорожчий готель з "нескінченним" басейном

Топ-10 найбільш високотехнологічних готелів світу

"Будь ласка, відчиніть вікно", - найбезглуздіші прохання пасажирів у літаках

Повʼязані теми:

Наступна публікація