Вчені вияснили, що росіянки - найтовстіші жінки в Європі

Вчені вияснили, що росіянки - найтовстіші жінки в Європі

Росіянок визнали найтовстішими / Фото: blogspot.com

Американські та британські вчені, вивчивши дані про індекс маси тіла в усьому світі, визначили, що найтовстіші в Європі росіянки, а лише трохи стрункіші молдаванки.

Росіянки – найтовстіші жінки в Європі. До такого висновку прийшли вчені, вивчивши дані про індекс маси тіла в усьому світі.

Фахівці з американського Гарвардського університету і британського Імперського коледжу вивчили дані про індекс маси тіла жителів усієї планети з 1980 по 2008 рік і опублікували результати свого дослідження.

Росіянки виявилися найбільш гладкими жінками в Європі з середнім індексом маси тіла 27,2. На одну десяту від них відстають молдаванки - середній ІМТ яких становить 27,1. Найтовстіші ж чоловіки живуть у Чехії та Ірландії.

З'ясувалося також, що від ожиріння страждають 12% чоловіків і жінок світу. За останні 28 років індекс маси тіла виріс в найбільшою мірою в США, Новій Зеландії, Австралії і Великобританії. Найбільш схильні до ожиріння люди з країн з високим рівнем доходу.

У той же час існують люди, для яких зайві кілограми – задоволення. Мешканка американського штату Нью-Джерсі, 42-річна Донна Сімпсон, яка поставила собі за мету стати найогряднішою жінкою планети, навіть заробляє гроші на тому, що люди милуються, як вона їсть. А їсть Донна багато. При цьому з особистим життям у цієї жінки все гаразд – її чоловік дуже любить пишні форми дружини.

Читайте також:

Шестикласниця повісилася перед новорічним балом, бо вважала себе гладкою

До 2020 року 80% жінок у всьому світі стануть товстими

В Європі заборонили таблетки для схуднення

Повʼязані теми:

Наступна публікація