День боротьби добра і зла: гороскоп на 7 лютого

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Енергетично дуже важкий день, протягом якого темні і світлі сили будуть вести відчайдушну боротьбу за душі людей. Тим, хто бачить себе на світлому боці, має сенс допомогти представникам добра здобути перемогу над злом – для цього цілком достатньо буде хоча б не робити поганого, але ідеальний варіант – зробити щось хороше.

Овен

Важливо стримувати емоційні пориви, не відповідаючи на випади з боку недоброзичливо налаштованих людей – не варто "підгодовувати" енергетичних вампірів.

Телець

Під час вечірок та інших свят необхідно відмовитися від алкоголю в будь-яких, навіть мінімальних дозах – він може стати причиною серйозного скандалу, за який згодом буде соромно.

Близнюки

Подвійність натури дасть про себе знати, як ніколи – суперечливі почуття і емоції стануть буквально розривати на частини. Зберегти цілісність можна буде, зайнявшись улюбленою справою.

Рак

До нових знайомств потрібно ставитися з побоюванням – невідомі люди з великою часткою ймовірності можуть виявитися шахраями, від яких не варто чекати нічого хорошого.

Лев

Девіз дня належить незабутньому Карлсону: "Спокій! Тільки спокій!" Завдяки йому вдасться не тільки самим не встрягти в конфлікт, але і примирити інших скандалістів.

Діва

У цей день не варто дослухатися до порад, які дають малознайомі люди: вони, швидше за все, будуть переслідувати свою корисливу мету.

Терези

Час не підходить для нових починань, тому серйозні справи краще відкласти на потім, поки ж потрібно підібрати "хвости", які висять з незапам'ятних часів.

Скорпіон

Щоб різкі перепади настрою – від агресії до розчулення і назад – не зіпсували стосунки з оточенням, рекомендується якомога менше з ним спілкуватися.

Стрілець

Посваритися з близькими буде дуже легко, а от примирення може зайняти багато часу і забрати масу сил – набагато простіше ні з ким в цей день не конфліктувати.

Козеріг

Не найкращий час для ухвалення важливих рішень – великий ризик помилок, тому, якщо є така можливість, краще перенести цей доленосний момент на сприятливіший час.

Водолій

На роботі все буде пдати з рук, так що варто відмовитися від виконання серйозних завдань, зосередившись на дрібних справах, під час виконання яких важко що-небудь зіпсувати.

Риби

День буде невдалим для будь-яких фінансових операцій – навіть оплату за комунальні послуги не вдасться провести з першого разу, тому рекомендується перенести їх на інший час.

Залиште свій коментар

Вибір редакції