День для добрих справ: гороскоп на 7 листопада

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Гасло дня: "Поспішайте робити добро!". Чим більше добрих і благородних вчинків ви зробите, тим більше "плюсів" до карми отримаєте – вищі сили будуть вести ретельний підрахунок. Грошові справи навряд чи стануть вдалими, тому варто дочекатися сприятливіших для фінансів обставин.

Овен

Не варто засуджувати людину, навіть якщо вам здається, що вона зробила непристойний вчинок. Пам'ятайте, що, не знаючи всіх обставин того, що сталося, не можна робити однозначно негативні – втім, як і позитивні висновки.

Телець

Як відомо, добре слово і кішці приємно, а людині – тим більше, проте не варто в гонитві за схваленням оточення – нехай навіть з близьких і любих людей – змінювати себе, пускаючись в карколомні авантюри.

Близнюки

Не рекомендується приймати важливі життєві рішення – в цей час ви навряд чи зможете об'єктивно оцінити обставини і зважити всі за і проти, так що не варто поспішати, час – кілька днів – у вас є.

Рак

Жалість до себе – часто необґрунтована – характерна риса вашого знаку, але в цьому разі у вас немає для неї підстав. Зірки радять звернути увагу на тих, кому дійсно потрібно співчуття, і – за можливістю – допомогти їм.

Лев

Агресивний настрій, що буде відрізняти вас в цей час, може зіграти з вами злий жарт: виявивши свою зневагу начальству, ви згодом про це пошкодуєте, але виправленню ситуація може вже і не підлягати.

Діва

Близьких людей в цей день краще любити на відстані – як кажуть, чим далі, тим краще. Енергії дня ускладнять взаєморозуміння, що може призвести до серйозних непорозумінь – особливо це стосується старших родичів.

Терези

Займатися реалізацією грандіозних проєктів неварто – сенсу від цього все одно не буде ніякого, тому краще зосередитися на наведенні лиску у дрібних справах, що наближаються до завершення, а потім трохи можна відпочити.

Скорпіон

Ваш авторитет в цей день буде настільки вагомим, що до вас почнуть звертатися за порадами. Постарайтеся продумувати кожне слово, адже від цього – у прямому сенсі слова – може залежати чиєсь життя.

Стрілець

Вас зірки застерігають від самоїдства, пам'ятайте: визнавати помилки, яких ви наробили чимало, можна і потрібно, а от постійно дорікати собі за них неправильно – ви ненавмисно зменшите свою самооцінку.

Козеріг

День – якщо, звичайно, є така можливість – краще провести в тиші і спокої, присвятивши його читанню, перегляду серіалів і прогулянок на свіжому повітрі. Чим менше ви будете спілкуватися з оточеням, тим краще для всіх.

Водолій

Потрібно бути особливо уважним до сигналів, які надсилає Всесвіт, – ймовірно, ви нарешті зможете отримати відповідь на важливе запитання, яке довгий час не дає вам спокою. Розбитий посуд у цей день – погана прикмета.

Риби

Не намагайтеся встигнути скрізь – не женіться одразу за кількома зайцями. Виберіть пріоритетний напрям і, не розпорошуючись, зосередьте свої зусилля тільки на ньому. Головною якістю у стосунках із людьми повинна стати поблажливість.

Залиште свій коментар

Вибір редакції