Adobe поставила хрест на Flash Player для мобільних пристроїв

Компанія Adobe заявила, що більше не випускатиме нових версій Flash Player для мобільних пристроїв, а займеться розвитком технології HTML5.

Компанія Adobe Systems офіційно підтвердила свій намір відмовитися від розробки нових версій плеєра Flash Player для мобільних пристроїв.

Віце-президент Adobe Денні Винокур заявив, що компанія вважає більш перспективною технологію HTML5, яку підтримують більшість сучасних мобільних пристроїв.

Він назвав HTML5 "кращим рішенням для створення та відображення контенту в браузерах всіх мобільних платформ".

Винокур підтвердив, що Adobe продовжить співпрацю з провідними виробниками пристроїв, включаючи Apple, Google, Microsoft і Research in Motion.

Флеш-розробники зможуть створювати додатки для всіх основних мобільних платформ, використовуючи простір Adobe AIR, повідомляється в блозі Adobe.

Випускати нові версії браузерного плагіна Flash Player компанія не буде. Останньою версією плеєра стане 11.1, яка вийде на пристроях Android і планшеті Playbook.

Adobe продовжить випускати оновлення для існуючих мобільних версій Flash Player, але лише з метою усунення виявлених помилок і вразливостей. Нових можливостей ці версії містити не будуть.

Про рішення Adobe припинити розробку нових версій Flash Player для мобільних пристроїв стало відомо приблизно за добу до виходу офіційної заяви.

Читайте також:

Американська армія озброїться спритним роботом-блохою

Музику більше не записуватимуть на диски

Цукерберг назвав Google+ демо-версією Facebook

Українці полюбили шару в інтернеті більше росіян і американців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: